Juvena Superior Miracle – 5 krokov k dokonalej pleti

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Poďme si spoločne ukázať, ako správne zaradiť prípravky línie Juvena Superior Miracle do každodennej rutiny v starostlivosti o pleť a ako spomaliť stárnutie pleti.

Prvým kľúčovým a najdôležitejším krokom v starostlivosti o pleť je čistenie. Čistá pleť nie je len krásna, ale taktiež oveľa lepšie absorbuje účinné látky.

1. JUVENA Pure Cleansing Miracle Cleansing Water 

Čistiaca pleťová voda, ktorá odstraňuje make-up, aj vodeodolný, spolu s nečistotami vonkajšieho prostredia a kožným mazom v priebehu pár sekúnd do hĺbky pórov.

Po vyčistení pletí pokračujeme s prípravkami, ktoré majú ľahkú konzistenciu - vodovú alebo gélovú. V tomto prípade nanesieme JUVENA Specialist Miracle Boost Essence.

2. JUVENA Specialists Miracle Boost Essence 

Hydratačná esencia, ktorá aktivuje absorpčnú schopnosť pleti, pleť dokáže lepšie prijímať aktívne zložky z následne aplikovaných produktov.

3. JUVENA Specialists Miracle Serum Firm & Hydrate

Intenzívne spevňujúce a skrášľujúce sérum. Sérum intenzívne hydratuje až do hĺbky pleti, jemné čiastočky z pravého zlata opticky vypĺňajú linky a nejednotné miesta v tóne pleti.

4. JUVENA Specialist Miracle Eye Cream

Očný krém pre uvoľnenie opuchov a redukciu tmavých kruhov. Dodáva potrebnú dávku hydratácie, aktívne zložky viditeľne redukujú hĺbku a veľkosť mimických vrások.

5. JUVENA Specialist Superior Miracle Cream 

Pleťový krém - 24-hodinová starostlivosť pre hĺbkovú regeneráciu. Komplexná starostlivosť o pleť s anti-aging účinkom v jednom kréme. Krém je určený na deň aj noc a robí priam zázraky, vďaka ktorým bude vaša pleť vyzerať mladistvo a sviežo.

Pre dokonalú pleť 2 x týždenne

6. JUVENA Specialist Miracle Beauty Mask

Intenzívna regeneračná pleťová maska - 10-minútový spánok krásy. Pre žiarivo mladistvú pleť, ktorá je viditeľne hladšia, pevnejšia a odolnejšia, ako po výdatnom spánku.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac