Ako sa starať o pleť - krok za krokom

Časť 1.

Ranná starostlivosť

1. Čistenie: pleť počas noci regeneruje a vylučuje kožný maz. Ranné čistenie pleti odstraňuje nie len maz, ale taktiež aj odumreté bunky a pozostatky z večernej starostlivosti. Čistá pleť nie je len krásna, ale taktiež oveľa lepšie absorbuje účinné látky.

2. Tonizácia pleti - je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pleť po vyčistení pleti. Tonizujúca voda odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, navracia pleti prirodzené pH, dodáva pleti žiarivý vzhľad a a pripravuje pleť na ďalší krok - lepšie vstrebanie pleťového séra, alebo krému.

3. Sérum: Séra sú prípravky, ktoré obsahujú vysoko koncentrované účinné látky. Sérum je najintenzívnejší a najdlhšie pôsobiaci produkt a preto by vám nemal chýbať, ak je vaša pleť suchá, alebo máte jemné vrásky.

4. Denná starostlivosť v podobe hydratačného krému. Je ideálnym podkladom pre dokonale vyzerajúci make-up. Pleť okolo očí má odlišnú štruktúru ako pokožka na tvári, je približne šesťkrát jemnejšia ako na zvyšku tela, preto potrebuje iný prípravok a šetrný prístup. Pokožka okolo očí výrazne ovplyvňuje váš celkový vzhľad, preto jej venujte dostatočnú pozornosť.

5. Ochrana pred slnkom – väčšina krémov už ochranný faktor obsahuje. V prípade, že nie, siahnite po produktoch slnečnej línie a použite ho namiesto krému, alebo spolu s krémom.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac