Ako sa starať o pleť - krok za krokom

predchádzajúcom článku sme si predstavili starostlivosť o pleť, krok po kroku po prebudení. V tomto článku si zhrnieme ako sa správne starať o pleť pred spaním. 

Časť 2.

Večerná starostlivosť

1. Odlíčenie pleti - v prvom kroku je dôležité dôkladne odlíčiť pleť a zbaviť sa tak make-upu. Na odlíčenie jemnej pleti v okolí očí by ste mali používať špeciálny očný odličovač.

2. Čistenie - po úplnom odlíčení mejkapu môžete naniesť jemnejší čistiaci prípravok, ktorý prenikne do hĺbky pokožky a zanechá pleť čistú a dostatočne hydratovanú.

3. Tonizácia pleti - je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pleť po vyčistení pleti. Tonizujúca voda odstraňuje zvyšky čistiaceho prípravku, navracia pleti prirodzené pH, dodáva pleti žiarivý vzhľad a a pripravuje pleť na ďalší krok - lepšie vstrebanie pleťového séra, alebo krému.

JUVENA Pure Cleansing Calming Cleansing Milk

Jemné čistiace upokojujúce mlieko vhodné na normálnu, suchú a citlivú pleť, ktoré šetrne čistí pleť, hydratuje a prináša pocit uvolnenia. Používajte každé ráno a večer. Aplikujte ho ľahkými krúživými pohybmi na suchú pleť tváre a dekoltu za pomoci vatového tampónu alebo končekmi prstov. Odstráňte vodou alebo papierovým obrúskom. Následne pleť tonizujte.

MATIS Caviar The Milk 200ml

MATIS Caviar THE MILK, jedinečný odličovač s KAVIÁROM a damašskou ružou, ktorý ponúka luxusnú starostlivosť. Jeho receptúra, sila francúzskeho kaviáru, bohatá na Omega-3, bielkoviny, vitamíny a minerály, je kombinovaná s damašskou ružou, aby dobila pokožku a pomohla tvári znovu získať žiaru mladosti. Používajte každé ráno a večer. Aplikujte ho ľahkými krúživými pohybmi na suchú pleť tváre a dekoltu za pomoci vatového tampónu alebo končekmi prstov. Pre dôkladné dočistenie pleti následne aplikujte tonikum THE ESSENCE.

COLLISTAR Multivitamin Toning Lotion

Multivitamínové tonikum bez alkoholu, ktoré dodáva pleti okamžitý svieži a príjemný pocit. Ideálne na ranné prebudenie pokožky. Toto pleťové tonikum je dokonalé aj ako pleťová maska, kedykoľvek je potrebné pokožku zjemniť a osviežiť.

MATIS Caviar The Essence

Ošetrujúce tonikum s KAVIÁROM. Jeho zloženie kombinuje silu francúzskeho kaviáru bohatého na Omega-3, bielkoviny, vitamíny a minerály s morským kolagénom, ktorý pomáha pleti znovu získať žiarivý vzhľad. Hladká textúra výrazne zlepšuje pevnosť pleti. Aplikujte ráno a večer pomocou vatového tampónu a zľahka prechádzajte po pleti tváre a krku. Tonikum môže byť použité samostatne, alebo po vyčistení pleti mliekom THE MILK.

4. Sérum - tento krok môžete vynechať, avšak odporúčame nájsť si sérum vhodné pre váš typ pleti. Starostlivosť o pleť bude s použitím séra účinnejšia.

5. Nočná starostlivosť - počas spánku sa pleť regeneruje a obnovuje. Pre výživu pleti a podporu regenerácie počas spánku použite nočný krém. Potom naneste očný krém pre jemnú a citlivú oblasť okolo očí.

Séra

Nočná starostlivosť a očné krémy

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac