Vrásky, opuchy, tmavé kruhy, známky únavy... poznáte to? Čo s tým? Stavte na kvalitu, dlhodobé výskumy a inovácie v oblasti kozmetických produktov.

Matis, značka s parížskym pôvodom, sa o svoju profesionálnu expertízu delí už viac ako 80 rokov. Vyvinula líniu REPONSE REGARD, ktorá sa zameriava na konkrétne potreby - na posilnenie, ochranu, omladenie a obnovu jasu pleti očných kontúr. Vďaka úspechu cielených ošetrení na oči sa očná línia MATIS dlhodobo radí k najobľúbenejším.

Poďme si spoločne ukázať prípravky línie REPONSE REGARD podľa typu ošetrenia a výsledku, na ktoré sú určené.

Trápia vás tmavé kruhy pod očami, opuchy a pleť v okolí očí pôsobí mdlo a unavene?

Siahnite po krémovom géli MATIS Regard Relax Eyes.

Obsahuje komplex 6 aktívnych látok, najhlavnejšie z nich peptidy a Matcha čaj, ktoré synergicky pôsobia na viditeľné a dlhotrvajúce zlepšenie vzhľadu očného okolia. Známky únavy sa strácajú, a to aj bez plnohodnotného spánku.

Náš tip: umiestnite produkt do chladničky, zintenzívnite tak účinok proti opuchom.

Výborný proti opuchom, tmavým kruhom a vráskam je aj regeneračný očný krém MATIS Regard Global Eyes.

Je určený najmä ženám po 35-ke, ale môže sa používať preventívne aj v skoršom veku, v prípade unaveného výrazu očného okolia, ktorý sa nestratí ani po výdatnom spánku.

Náš tip: umiestnite produkt do chladničky, zintenzívnite tak účinok proti opuchom.

Vhodným doplnkom ku krému MATIS Regard Global Eyes je maska MATIS Regard Hyalushot Eyes, ktorá posilní účinky krému. Vďaka aktívnym zložkám, kyseline hyalurónovej a rozjasňujúcemu arbutínu perfektne preniká do pokožky a odstraňuje tmavé kruhy. Kombinácia biocelulózového materiálu a 90% podielu omladzujúceho séra zaručí viditeľný efekt.

Náš tip: pre intenzívnejší účinok aplikujte 5 dní po sebe.

Tento produkt je určený prevažne pre ženy vo veku 30 - 55 rokov.

Chýba vám hydratácia?

Siahnite po výživnej maske MATIS Regard Recomfort Eyes. Je vhodná pre očné okolie žien v každom veku. Poskytuje výnimočnú starostlivosť, pleť intenzívne vyživuje a hydratuje.

Máte padajúce viečka a mimické vrásky?

Vhodným riešením bude vyhladzujúci očný gél MATIS Regard Lifting Eyes. Je ideálny pre ženy po 40-tke s problémom padajúcich viečok a mimických vrások v okolí očí. Zloženie je bohaté na aktívne látky s okamžitým aj dlhodobým liftingovým účinkom.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac