Collistar ponúka širokú škálu produktov bohatých na minerály a aktívne zložky, ktoré mieria priamo k svojmu cieľu, tukovým bunkám. Ak ich raz vyskúšate, tak sa tieto produkty zaručene stanú vašou neoddeliteľnou súčasťou rutiny v starostlivosti o telo. Značka Collistar je totiž značka udávajúca trendy a radí sa k lídrom v ponuke inovačných a nadčasových produktov na ošetrenie tela.

1. COLLISTAR Perfect Body Anticellulite Cryo- Gel - chladivý gél proti celulitíde

Z výskumu Collistar prichádza synergia kryokozmetiky a aromaterapie v podobe gélu zameraného na boj proti nepekným dôsledkom celulitídy. Gél je ultra ľahký, nemastný, okamžite sa absorbuje, je s chladivým efektom a to vďaka konzistencii obohatenej o mentol. Ten vytvára účinok kryoterapie, zlepšuje mikrocirkuláciu a podporuje drenáž tekutín, čím poskytuje príjemný pocit ľahkosti. Chladivý gél je nielen efektívny, ale zároveň prináša pôžitok a pohodlie.

Aplikácia: Nanášajte denne, ráno a/alebo večer na čistú suchú pokožku, krúživými ťahmi smerom zdola hore. Pre lepší efekt, aplikujte po cvičení.

Pre kompletnú starostlivosť sa odporúča chladivý gél kombinovať s iným produktom, napríklad s nočným zoštíhľujúcim koncentrátom proti celulitíde, Anticellulite Slimming Concentrate.

2. Collistar Perfect body Anticellulite Draining Gel Mud - drenážne gélové bahno proti celulitíde.

Úplne nový produkt na každodenné použitie. Kombinuje výhody bahna proti celulitíde s mimoriadnou účinnosťou Slim-Drone® účinnej látky, ktorá mieri priamo k svojmu cieľu, k tukovým bunkám. To všetko je v jedinečnej textúre gélového bahna bez zmývania, ktoré sa okamžite vstrebáva. Biele bahno zachytáva a odstraňuje nadbytočné množstvo tekutín a toxínov. Chladivý gél je vhodný pre všetky typy pokožky.

Aplikácia: Gelové bahno naneste na želané miesta a jemne vmasírujte smerom zdola hore. Pre dosiahnutie dlhotrvajúceho efektu používajte gélové bahno dvakrát denne po dobu 15 - 20 dní, pri prevencii celulitídy raz denne.

3. Collistar Perfect body Anticellulite Slimming Concentrate - nočné ošetrenie proti celulitíde so zoštíhľujúcim účinkom

Špeciálny a inovatívny kokteil s dvojitým účinkom: zoštíhlenie a boj proti celulitíde. Tento efekt sa dosiahol vďaka jedinečnému komplexu revolučných aktívnych zložiek - exkluzívnemu Cell-Nocturne System® a morskej soli. Pri pravidelnom používaní sa z nej strácajú prejavy pomarančovej kože a redukujú sa tukové zásoby, vaša pokožka zostáva spevnená a vyhladená. Vhodné na celoročné použitie.

Aplikácia: Naneste na želané miesta, pred spaním. Jemne vmasírujte, aby sa uľahčilo vstrebávanie. Nechajte pôsobiť celú noc.

4. COLLISTAR Pure Actives Anticellulite Capsules - kapsuly proti celulitíde

Ide o vysoko efektívny koncentrát kofeínu a escínu v jednorazových mäkkých želatínových kapsulách, ktoré chránia obsah pred vzduchom a nečistotami až do okamihu ich otvorenia. Vďaka integrite, čistote a koncentrovanosti funkčných zložiek pôsobia kapsuly ako šoková terapia a účinne zaberajú aj na problémovú, dlhodobú a odolnú celulitídu. Obsah jednej kapsuly je všetko, čo potrebujete na ošetrenie celulitídou postihnutých miest. Konzistencia prípravku je bohatá a olejová, veľmi ľahko sa rozotiera, je ideálna na domáce použitie, ako aj na profesionálnu masáž.

Aplikácia: Kapsulku otvorte a obsah vmasírujte do pokožky smerom zdola hore, raz denne, ráno alebo večer.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac