Nájsť charakteristickú vôňu, ktorá sedí signalizuje, že tínedžer dospieva a zároveň to znamená začiatok jeho cesty k rozvoju identity a k tomu, ako sa chce prezentovať svetu . Podporte tento rozhodujúci akt sebavyjadrenia vôňou, ktorá mu pomôže vstúpiť do dospievania vo veľkom štýle.

V dnešnej dobe existuje veľa vôní, od rôznych značiek, módnych domov. Čoho by ste sa mali držať pri výbere vône pre tínedžera?

Stavte na sviežejšie jemné vône, citrusové, aquatické, alebo ľahko korenisté. Vyhnite sa ťažkým, silným drevitým a orientálnym vôňam.

Naše tipy:

MONTBLANC Legend Spirit

Inšpirovaná všetkými odtieňmi bielej. MONTBLANC Legend Spirit má dych vyrážajúce zloženie, je svieža a intenzívna. Vôňa sa otvára iskrivým ružovým korením, horkým grapefruitom a pikantným bergamotom. Jeho silne aromatické srdce bije divoko s intenzívnou levanduľou a kardamómom. Základom je zmyselná zmes s dubovým machom, ktorá tvorí základ výrazného charakteristického podpisu vône, zjemnená kokteilom bieleho pižma.

GIORGO ARMANI Acqua di Gio Pour Homme

GIORGO ARMANI Acqua di Gio Pour Homme je inšpirovaná krásou Pantellerie. Vôňa pre mužov je vôňou slobody, plná vetra a mora. Zloženie je postavené na dokonalej harmónii sladkých a slaných tónov morskej vody a jemných nuáns pocitov slnečného tepla na koži. GIORGO ARMANI Acqua di Gio Pour Homme je plné horúceho stredomorského slnka. Horké citrusy a rozmarín sa prelínajú so slanými, morskými akordmi. Ostré tóny korenia sú zjemnené drevitým základom s hrejivou pižmovou stopou.

HUGO BOSS Boss Bottled

Abstraktný štýl Hugo Boss je zachytený vo flakóne s arómou Boss Bottled. Vôňa je svieža a ostrá s hrejivým drevitým základom. Svieže a ovocné vrchné tóny jablka a citrusov sú dokonale vyvážené kvetinovým a korenistým srdcom v ktorom dominuje geránium, hrejivá škorica a klinčeky. Základné tóny sú veľmi mužné: santalové drevo, vetiver a vzácny céder. HUGO BOSS Boss Bottled je nadčasová elegantná vôňa obľúbená u mužov po celom svete.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac