Nežné kvetinové, citrusové a svieže ovocné vône, budú krásnym doplnkom jarných sviežich outfitov. Vybrali sme top 5 jarných vôní... nechajte sa inšpirovať...

LANVIN A Girl in Capri

Vôňa LANVIN A Girl in Capri, vás zavedie priamo do raja ostrovov - Capri. Vonia sviežimi a šťavnatými citrusmi a napriek tomu je jemná a krémová zároveň. Je ako prvé jarné slnko na pokožke s ľahkým morským vánkom. Otvára sa žiarivou sladkosťou citrónu Primafiore a bergamotom s nádychom ružového korenia, ktoré vôni A Girl in Capri dodáva nádych nezbednosti. Srdce vône tvorí málo známy kvet grapefruitu, jemný, ale elegantný. Vôňu uzatvára biele pižmo, nežné a harmonické.

Zloženie vône:

Hlava: citrón Primafiore, bergamot, ružové korenie

Srdce: biely kvet, grapefruit, neroli, morský akord

Základ: drevo, biele pižmo

SALVATORE FERRAGAMO Amo Per Lei

Pôvabná kytica uviazaná z tých najkrajších kvetinových tónov. Kompozíciu vône otvára jednoduché spojenie hrušky a šťavnatej maliny, prechádzajúce k opojnému a romantickému srdcu s dominantnými tónmi osmantu a magnólie. V základe nájdeme drevité akordy zdobené pižmovými tónmi, ktoré dodávajú vôni zmyselnosť. Salvatore Ferragamo Amo Per Lei je určená pre ženu, ktorá rada dopraje potešenie samej sebe.

Zloženie vône:

Hlava: hruška, malina

Srdce: magnólia, osmant

Základ:céder, santalové drevo, kašmír, pižmo

JIMMY CHOO Floral

Šťavnatá a svieža, jemná a žiarivá, taká je vôňa britskej značky Jimmy Choo Floral. Je plná ovocia a kvetov, je to ako keď sa zahryznete do zrelej nektárinky v jarnom poli trávy a drobných kvetov. Otvára sa ovocnou sviežosťou bergamotu, sťavnatej mandarínky a nektarínky. Mieša sa s romantickou magnóliou v prepojení s marhuľovým kvetom, ktoré vypĺňajú srdce tejto iskrivej vône. Príjemný záver je odrazom ambroxanu a akordov svetlého dreva doplnený závojom z pižma.

Zloženie vône:

Hlava: bergamotový olej, nektárinka, mandarínkový olej

Srdce: olej z kvetu magnólie, sladký hrášok, marhuľový kvet

Základ: ambroxan, pižmo, svetlé drevo

GIORGO ARMANI Acqua di Gioia

Výrazná Acqua di Gioia vás prenesie do Stredomoria. Vôňa je zmesou osviežujúcich tónov, drvenej mäty a citrónu Limone Primo Fiore Femminello z Kalábrie. Kompozícia sa posúva od čerstvých citrusov po kvetinové srdce, ktoré zahŕňa jazmín a pivóniu s nádychom ružového korenia. V základných tónoch nesie Acqua di Gioia výraznú vôňu vody striekajúcu zo zeme, ktorá odkrýva žiarivú vôňu cédrového dreva so štipkou hnedého cukru a labdana.

Zloženie vône:

Hlava: mäta, citrón

Srdce: jazmín, pivónia, ružové korenie

Základ: céder, hnedý cukor, labdanum, voda

DOLCE & GABBANA Light Blue

Táto vôňa vás prenesie na slnkom zaliate pláže do Sicílie. Klasický koktail Dolce & Gabbana so sicílskym citrónom a tropickým jazmínom, uspokojí vašu túžbu po slnečnom dni. Pri prvom nadýchnutí zaznamenáte 'živú vôňu' jablka Granny Smith, mladistvú a iskrivú, priezračnú vôňu bambusu a farebnosť modrých zvončekov. Potom rozpoznáte špecifickú vôňu pižma, prinášajúcu pocit všadeprítomnosti.

Zloženie vône:

Hlava: sicílsky citrón, zelené jablko Granny Smith, zvonček

Srdce: jazmín, bambus, biele ruže

Základ: pižmo, cédrové drevo, ambra

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac