Vybrali sme top 5 jarných vôní... nechajte sa inšpirovať...

BVLGARI Man Wood Essence

Intenzívna drevitá vôňa s citrusovými tónmi je ďalšou vôňou z rodiny Bvlgari Man. Filozofia novej vône je založená na rovnováhe medzi mestským životom moderného človeka a volaním prírody. BVLGARI Man Wood Essence kombinuje súhru drevín - kôry, živice a esencie - zmiešané s pikantnými tónmi. Talianska citrusová kôra spolu s listami koriandra dodáva vôni sviežosť a iskru, ktorá vedie k intenzívnemu drevitému základu z cyprusu, vetiveru a cédru. Vhodná na jarné, letné a jesenné obdbie, na denné bežné nosenie, ale aj na večerné príležitosti.

Zloženie vône:

Hlava: citrusy, koriander

Srdce: cyprus, vetiver

Základ: céder, živica, morské tóny

BVLGARI Man Wood Essence

MONTBLANC Legend Spirit

Inšpirovaná všetkými odtieňmi bielej. MONTBLANC Legend Spirit má dych vyrážajúce zloženie, je svieža a intenzívna. Vôňa sa otvára iskrivým ružovým korením, horkým grapefruitom a pikantným bergamotom. Jeho silne aromatické srdce bije divoko s intenzívnou levanduľou a kardamómom. Základom je zmyselná zmes s dubovým machom, ktorá tvorí základ výrazného charakteristického podpisu vône, zjemnená kokteilom bieleho pižma.

Zloženie vône:

Hlava: ružové korenie, grapefruit, bergamot

Srdce: levanduľa, kardamóm, akvatický akord

Základ: santal, céder a kašmír, mach, biele pižmo

JIMMY CHOO Man

Jimmy Choo Man je pre muža so zmyslom pre štýl, sofistikovaného, sebavedomého a zvodného. Jeho chladný prístup a zmyselnosť sú v rozpore s klasickým britským gentlemanom. Jimmy Choo Man je moderná a svieža vôňa, ktorá kombinuje aromatické, ovocné a drevité tóny.

Zloženie vône:

Hlava: melón, mandarinka, levanduľa, citrusy

Srdce: ružové korenie, geránium, list ananásu, pakost

Základ: semiš, ambra, pačuli

SALVATORE FERRAGAMO Uomo Casual Life

Vôňa Uomo Casual Life je charizmatickým a živým vyjadrením mužnosti. Je určená pre dynamického muža, ktorý si svoj život predstavuje ako dobrodružnú cestu plnú výziev a vrhá sa doň. Vôňu otvár výrazná sviežosť - čerstvé lístky fialky lemujú korenistý kardamóm doplnený šťavnatým citrónom. Srdcu vône dominuje káva, ktorú dopĺňa balzamový ambrox a geránium. Vôňu uzatvára kašmírové drevo spolu s dotykom pižma a cédra, ktoré vytvárajú zmyselný podpis venovaný dynamickému a štýlovému mužovi.

Zloženie vône:

Hlava: kardamón, citrón, lístky fialky

Srdce: geránium, ambrox, káva

Základ: céder, pižmo, kašmírové drevo

COACH For Men

COACH For Men je energická, sebavedomá a chladná. Otvára sa sviežimi ovocnými tónmi zelenej hrušky Nashi, grapefruitu, kumkvátu a bergamotu. Pikantná dávka kardamónu dodáva teplo, komplexnosť a jemný nádych sladkosti. Vôňu ukončuje vetiver - zemitý, drevitý, vrstvený s nádychom semišu a ambry. Vôňa COACH For Men je vytvorená na mieru moderným mužom, ktorí žijú podľa svojich pravidiel.

Zloženie vône:

Hlava: grapefruit, levanduľa, kumkvát, bergamot, hruška Nashi

Srdce: kardamóm, koriander, geránium

Základ: ambrové drevo, pravá ambra, semiš, haitský vetiver

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac