Voda je pre naše telo hlavnou zložkou, tvorí až 70 % telesnej hmotnosti. Každá bunka v našom tele potrebuje pre svoje fungovanie vodu, samozrejme aj koža. S pribúdajúcim vekom podiel vody v tele klesá, čo zapríčiňuje prvé známky starnutia. Na pokožku vplýva mnoho negatívnych faktorov ako kúrenie, klimatizácia, dym, smog, slnečné žiarenie. Najviac na to dopláca naša tvár. Všetky tieto faktory ovplyvňujú stav našej pleti. Takže si viete predstaviť, prečo je starostlivosť o pleť taká dôležitá.

Ako svoju pokožku hydratovať?

COLLISTAR Idro-Attiva Fresh Moisturizing Gelée Cream je výnimočný gélový krém, ktorý zahŕňa pleť vlnou hydratácie a sviežosti. Skutočný pôžitok pre zmysly, v okamihu preniká do pleti, ktorú zmatňuje a zjemňuje a zanecháva ju hladkú a hodvábnu. Chráni pleť, udržuje jej pružnosť, sviežosť a vitalitu. Je vhodný pre všetky typy pleti vrátane zmiešanej.

COLLISTAR Idro-Attiva Deep Moisturizing Cream - najpredávanejší krém s jedinečnou bohatou textúrou, zbožňovaný miliónmi zákazníčok, posilňuje a chráni pleť, pričom jej zaručuje perfektnú hydratáciu až do 72 hodín. V okamihu pleť upokojuje, minimalizuje prejavy dehydratácie a obnovuje objem pleti. Zanecháva pleť žiarivú a hladkú.

COLLISTAR Idro-Attiva Intense Moisturizing Antipollution Balm SPF 20 - multiaktívny pleťový krém obohatený o mikroperličky vitamínu E chráni pleť pred znečistením a svetelným žiarením, pričom ju revitalizuje a hydratuje až po dobu 72 hodín. Chránená a energickejšia pleť sa postupne vyhladzuje, je pružnejšia a žiarivejšia. Jeho zloženie obsahuje exkluzívny komplex Idro-Attiva®, výťažok talianskej pivónie, detoxikačnú zložku a extrakt kakaa pre ochranu pleti pred škodlivým modrým svetlom.

Collistar Idro-Attiva Concentrated Moisturizing Micro-Gel- jedinečný hydratačný aktivátor, ktorý pleti dodáva koncentrované aktívne zložky a hydratuje až po dobu 72 hodín, chráni, zanecháva tvár napnutú a hodvábne hebkú. Pokrokové zloženie obsahuje 3D mikroperličky kyseliny hyalurónovej, ktoré majú mimoriadne účinnú zvlhčujúcu silu, komplex Idro-Attiva ® a extrakt z talianskej pivónie. Môže sa používať samostatne, alebo pred nanesením bežného ošetrujúceho krému pre ešte lepšiu hydratáciu. Je určený pre všetky typy pleti.

Collistar Idro-Attiva Melting Exfoliating Face Gel - je jedinečný cukrový peeling, mikrogranulky cukru sa na pleti rozpustia pri jemnej masáži a poskytujú jej šetrný exfoliačný efekt. Aký je výsledok? Hladká a hodvábna pleť. Peeling naneste na navlhčenú tvár, krúživými pohybmi vmasírujte a potom dôkladne opláchnite.

Collistar Idro-Attiva S.O.S. Moisturizing Hydro-Mask

Intenzívna hydratácia, podpora vitality a okamžité vyhladenie pleti. Collistar Idro-Attiva S.O.S. maska je skvelá pri aplikácii počas spánku, alebo ako bleskové 10-minútové ošetrenie, keď tvár vyzerá unavene, namáhane a dehydrovane. Je určená pre všetky typy pokožky. Idro-Attiva® komplex pôsobí na rôzne vrstvy pleti, poskytuje jej perfektnú hydratáciu po dobu až 72 hodín. Výťažok talianskej pivónie pôsobí regeneračne, antioxidačne a detoxikačne.

Collistar Idro-Attiva Eye Hydro-Gel Ice Effect - okamžite minimalizuje opuchy, tmavé kruhy a rozjasní oči pomocou inovatívnej textúry „chladivého efektu“ a revolučného keramického aplikátora, ktorý zvyšuje účinky. Jeho zloženie obsahuje Idro-Attiva® Complex, taliansku pivóniu, kyselinu hyalurónovú a hnedú riasu, ktorá poskytuje dokonalú hydratáciu až po dobu 72 hodín, vyhladzuje jemné vrásky a minimalizuje opuchy a tmavé kruhy. Ideálny pre ošetrenie očných kontúr kedykoľvek počas dňa. Gél je určený pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac