AKÁ JE VAŠA PARTNERKA? 

1. Večne pohodová, ale aj precízna, vyžaruje lásku, prirodzenú ženskosť a starostlivosť 

Vie, ako vás potešiť, zbaviť stresu po náročnom dni, s láskou pre vás pripravuje vaše obľúbené jedlá a premieňa vašu domácnosť na miesto, kam sa vždy tešíte. Vôňa pre ňu je: Lanvin Eclat d´Arpege.

Parfumovaná voda, ktorá je poklonou ženskej láske a obetavosti. Ikona posledných desaťročí podčiarkne v žene jej nehu a vrúcnosť. Je úžasne čistá a nevtieravá. 

Spája čarovné tóny zeleného čaju, pivónie a cédru, aby šírila lásku a porozumenie. 

2. Zbožňuje luxus, je sebavedomá, vždy perfektne upravená, skrátka bohyňa 21. Storočia

Zažiari, kam vstúpi, v okamihu zaujme a získa si pozornosť okolia. A vy sa po jej boku cítite ako hrdý páv. Pre ženy inšpiratívna, pre iných mužov nedobytná, jednoducho žena, akú ste vždy túžili mať po svojom boku. Vôňa pre ňu je: Rochas Byzance. 

Očarujúca parfumovaná voda spája orientálne tóny s krásou kvetín ruže, frézie a heliotropu. Vyjadruje vitálnu ženskosť a zmyselnosť. Intenzívna, nezabudnuteľná a výnimočne trvácna vôňa podčiarkuje sebavedomie jej nositeľky. 

3. Nežná, jemná, bezprostredná, elegantná, ale aj hravá a veselá

Možno trochu nenápadnejšia, avšak očarujúca svojím príjemným vystupovaním a radostnou náturou. Perfektná hostiteľka, veselá spoločníčka, zábavná mama, vždy pripravená pomôcť a podporiť vás. Uvoľní vás svojím humorom a dobrou náladou, ktorú okolo seba šíri. Jej vôňa je: Bvlgari Omnia Crystalline.

Čarovná kombinácia prírodných prvkov a stredomorských žiarivých tónov robí z tejto parfumovanej vody ozajstný voňavý klenot. Dominuje jej kvet lotosu, ázijský symbol absolútnej čistoty a krásy, evokujúci priezračnosť a jas krištáľu. 

4. Milovníčka noviniek, módy, krásy, štýlu, nakupovania a najnovších svetových trendov

S nadšením študuje dámske magazíny a musí vyskúšať všetko, čo je nové v trendoch módy i kozmetiky. Záleží jej na tom, aby bola vždy „in“, svoj šatník a kozmetickú výbavu obnovuje rovnako pravidelne ako chladničku. Tieto Vianoce je jej vôňou Montblanc Signature.  

Zmyselná vanilka, vznešená magnólia, slnečný ylang-ylang, ale aj pižmo v tej najčistejšej podobe. Kombinácia návykových tónov uspokojí vo vášnivej milovníčke trendov jej chuť po voňavej rozmanitosti. Zvýrazní jej modernosť a zaujme nezvyčajnou krásou. 

VYBERTE DARČEK PRE ŇU.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac