Túžite po opálenej pokožke aj v zime? Máme pre vás riešenie. Nepotrebujete slnečné lúče, ani návštevu solária. S trochou šikovnosti to zvládnete aj doma.

Stavte na samoopaľovanie, ktoré má oproti slnku a saláriu väčšie pozitíva. Pokožka samoopaľovaním nezostarne, nie je ani vystavená škodlivým UV lúčom zo slnka či solária.

Ako vybrať ten správny produkt?

Pri výbere produktov sa riaďte ich účelom. Krémy sú najvhodnejšie na tvár, vďaka výživnému zloženiu nahradia aj dennú starostlivosť o pleť. Gél voľte vtedy, ak hľadáte produkt, čo sa vstrebe rýchlosťou blesku. Pre dokonalé nanesenie voľte sprej, pri ktorých predídete riziku zafarbenia dlaní a nemusíte sa báť nerovnomerného opálenia. Dostanete sa tak aj na ťažšie dostupné miesta.

Collistar Sun Linea Self Tanning Face Magic Gelee

Samoopaľovací pleťový gél s kyselinou hyalurónovou

Dokonalé opálenie po celý rok. Od spoločnosti Collistar Research, tvorcu Magic Drops, najpredávanejšieho samoopaľovacieho prípravku, prichádza mimoriadny gél s ľahkou textúrou, ktorý okamžite vytvára žiarivé rovnomerné opálenie. Exkluzívne zloženie obsahuje DHA Rapid, aktívnu zložku opaľovania novej generácie, ktorá urýchľuje proces opaľovania a zaručuje prirodzené výsledky bez rizika škvŕn. Gél je hodvábny a ľahko sa nanáša. Okamžite sa vstrebáva a zanecháva pokožku jemnú a hydratovanú. Perfektné pre všetky typy pleti, vrátane mužskej.

Collistar Sun Linea Magic Drops

Samoopaľovací koncentrát na pleť s ultra rýchlym efektom.

Len pár kvapiek stačí na to, aby ste akoby kúzlom vytvorili okamžitú zlatistú farbu, ktorá sa za menej ako hodinu zmení na hlboké a žiarivé opálenie, ako po dni strávenom na pláži. Magic Drops má exkluzívne zloženie, ktoré kombinuje extrakt z vlašských orechov s inovatívnou samoopaľovacou molekulou novej generácie DHA Rapid, ktorá skráti čas potrebný na získanie dokonalého sfarbenia na polovicu a zaručí rýchly, prirodzený a rovnomerný výsledok bez fľakov. Okrem toho má tento čarovný ‘slnečný koncentrát’ výnimočné zvlhčovacie a anti-age vlastnosti. Magic Drops je ľahký, hodvábny a jemne voňajúci. Produkt sa ľahko nanáša a okamžite vstrebáva. Pokožku zanecháva jemnú a hladkú.

Collistar Tan Without Sunshine, Body-Legs Magic Drops

Samoopaľovací koncentrát na telo s ultra rýchlym efektom

Len pár kvapiek stačí na to, aby ste akoby kúzlom vytvorili okamžitú zlatistú farbu, ktorá sa za menej ako hodinu zmení na hlboké a žiarivé opálenie, ako po dni strávenom na pláži. Magic Drops má exkluzívne zloženie, ktoré kombinuje extrakt z vlašských orechov s inovatívnou samoopaľovacou molekulou novej generácie DHA Rapid, ktorá skráti čas potrebný na získanie dokonalého sfarbenia na polovicu a zaručí rýchly, prirodzený a rovnomerný výsledok bez fľakov. Ľahký, hodvábny a jemne prevoňaný. Pokožku zvlhčuje a tonizuje, zanecháva ju vláčnu a hladkú. Ľahko sa nanáša na celé telo a okamžite sa vstrebáva, čo znamená, že sa môžete okamžite obliecť.

Collistar Sun Linea 360° Self-Tanning Spray 150 ml

360°samoopaľovací sprej s hydratačným a ochranným účinkom pre prirodzený výsledok.

Tento inovatívny sprej, ktorý sa neuveriteľne rýchlo a ľahko nanáša, zaručuje dokonalé opálenie celého tela. Sprej sa môže aplikovať v akejkoľvek polohe, umožňuje tak rovnomerné nanesenie produktu po celom tele vrátane oblastí, ktoré sú najťažšie dostupné, ako je chrbát a zadná časť nôh. Vytvára žiarivé opálenie a vďaka prídavku vitamínu E hydratuje. Ideálne na použitie počas celého roka. Ľahký a ultrapraktický sprej sa nanáša za pár sekúnd a okamžite sa vstrebáva, , čo znamená, že sa môžete okamžite obliecť.

Ako na dokonalé opálenie?

Prinášame pár tipov ako pokožku dôkladne pripraviť pre rovnomerné opálenie.

1 . Peeling – zbavte sa nečistôt a starej kože. Nerovnomerné opálenie a tmavé škvrny vznikajú v dôsledku suchej, odumretej pokožky. Pri peelingu sa zamerajte hlavne na kolená, lakte, členky a päty. Vyberte si peeling bez oleja. Olej na pokožke zanecháva film, ktorý by mohol brániť rovnomernému opáleniu.

2. Ak si chcete oholiť nohy, alebo urobiť manikúru, urobte to pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku. Všetky tieto procedúry môžu samoopaľovací efekt narušiť. Peeling, holenie, depiláciu odporúčame vykonávať 48 hodín pred aplikáciou samoopaľovacieho prípravku.

Nezabudnite, pred nanášaním samoopaľovacieho prípravku musí byť pokožka dokonale suchá.

Tip na koniec

Aby vydržalo opálenie čo najdlhšie nezabudnite na pravidelnú dennú hydratáciu, vďaka ktorej predídete tvorbe suchých plôch a šúpaniu pokožky.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac