COACH Dreams

COACH Dreams

Parfumovaná voda

Variant
  • 40 ml
  • 60 ml
  • 90 ml
Skladom
56,80 €
S DPH

 

Coach Dreams je inšpirovaná slnečným výletom americkým Západom, plným možností. Otvorením tónmi čerstvého ovocia a zakončením drevitými tónmi vás zavedie dobrodružnou cestou od začiatku až do konca, plnou očakávaní, otvorených možností, na ktorú budete dlho spomínať. Žiarivá drevitá vôňa sa otvára s tónmi horkého pomaranča a šťavnatej hrušky, odhaľuje srdce z gardénie a kaktusového kvetu. Záver patrí zmyselným drevitým tónom juky a ambroxanu.

Hlava: ovocie, horký pomaranč, hruška

Srdce: kvet kaktusu, gardénia

Základ: drevité tóny, ambroxan

Druh vône
drevitá
72108
3386460109574

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov sa zrodila v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetovej ikony životného štýlu známej bezchybnou kvalitou, spracovaním a dizajnom. . Značka sa zameriava predovšetkým na výrobu kožených tašiek, kabeliek a peňaženiek, ale jej sortiment sa postupne rozšíril aj na topánky, hodinky a parfumy.

Coach je zmesou ikonického amerického štýlu v sortimente, ktorý už netvoria len kožené produkty, ale aj kolekcie na bežné nosenie, obuv a doplnky, tak pre mužov ako aj pre ženy. V portfóliu Coach však jednoznačne chýbal jeden prvok: ikonická vôňa. Z tohto dôvodu sa Stuart Vevers, výkonný kreatívny riaditeľ značky od roku 2013, zapojil do tvorivého procesu vývoja vône Coach Eau de Parfum a zabezpečil, že práve táto vôňa reprezentuje všetko, čo značka zosobňuje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac