COACH Floral Blush

COACH Floral Blush

Parfumovaná voda

Zvoľte variant
  • 50 ml
Skladom
56,80 €
S DPH

 

Coach Floral Blush je inšpirovaná ikonickou koženou čajovou ružou, ktorá reprezentuje kožené majstrovstvo spoločnosti Coach. Je vyjadrením amerického ducha a evokuje bezstarostnú letnú energiu v New Yorku. Vzdušná, ovocno-kvetinová vôňa spája trblietavé tóny plodov Goji s pivóniou, zmyselnými tónmi bielych drevín a vytvára delikátnu a odvážnu vôňu.

Hlava: grapefruit, goji

Srdce: pivónia, broskyňa

Základ: svetlé drevo, pižmo

Druh vône
kvetinová
ovocná
71844
3386460108126

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov sa zrodila v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetovej ikony životného štýlu známej bezchybnou kvalitou, spracovaním a dizajnom. . Značka sa zameriava predovšetkým na výrobu kožených tašiek, kabeliek a peňaženiek, ale jej sortiment sa postupne rozšíril aj na topánky, hodinky a parfumy.

Coach je zmesou ikonického amerického štýlu v sortimente, ktorý už netvoria len kožené produkty, ale aj kolekcie na bežné nosenie, obuv a doplnky, tak pre mužov ako aj pre ženy. V portfóliu Coach však jednoznačne chýbal jeden prvok: ikonická vôňa. Z tohto dôvodu sa Stuart Vevers, výkonný kreatívny riaditeľ značky od roku 2013, zapojil do tvorivého procesu vývoja vône Coach Eau de Parfum a zabezpečil, že práve táto vôňa reprezentuje všetko, čo značka zosobňuje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac