LIU JO Milano

LIU JO Milano

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
  • 75 ml
Skladom
36,00 €
S DPH

 

LIU JO Milano je očarujúca vôňa pre oslnivú a žiarivú ženu. Tak ako najjasnejšia hviezda na nočnej oblohe, je aj žena LIU JO Milano, vždy stredobodom pozornosti. Pestré úvodné tóny prežiarené šťavnatou mandarínkou sú poctou sebavedomej a explozívnej sile ženy Liu Jo. Krémový akord lieskového orieška a kakaa v príťažlivom srdci sprevádza opojná a povzbudzujúca vôňa kvetu pomarančovníka. Symfóniu dotvárajú obklopujúce tóny pačuli, vetiveru a fazuľky tonka, ktoré sú skutočným dotykom zmyselnosti. Flakón LIU JO Milano je rozprávkový, vyzerá ako hviezdna obloha a jej polnočná modrá farba je zdobená vodopádom veľmi jasných trblietok. Flakón zdobí vykladaný zlatý uzáver a malý diamant, ktorý pripomína Polárku.

Hlava: mandarínka, pomaranč, mandle

Srdce: lieskový oriešok, kvet pomarančovníka, kakao

Základ: vanilka, fazuľky tonka, vetiver, pačuli

Druh vône
orientálna
71763
8002135156111

LIU•JO je luxusná talianska módna značka, ktorej korene sa spájajú s výrobou elegantnej, ručne pletenej módy. Značku, ktorú založili v roku 1995 bratia Marco a Vannis Marchi, charakterizuje sebavedomá, trendová a neodolateľná ženskosť. Práve charakter módy LIU•JO ju preniesol z územia Talianska do 44 krajín sveta. Kolekcia LIU•JO ready-to-wear poskytuje modernej žene všetko, čo potrebuje i to, po čom túži. Od oblečenia, cez obuv a doplnky, každý kus charakterizujú znamenité detaily, ktorými značka preslávila svoje meno.

Dokonale pevná zlatá niť zapletená do štítku šiat, či koženej kabelky; drobné zlaté a štrasové flitre ako ozdoby kardigánu; na dotyk hodvábne pletené šaty. Výnimočná úroveň kvality zaujme oči a získa si vás prvým dotykom. Rafinovaná zmyselnosť bola výnimočne znásobená uvedením prvej parfumovanej vody LIU•JO Eau de Parfum.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac