MONTBLANC Signature

MONTBLANC Signature

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
  • 90 ml
Skladom
85,00 €
S DPH

 

MONTBLANC Signature je dámska vôna plná kontrastov, návyková, ktorá zanecháva za sebou očarujúcu a delikátnu ženskú stopu. Signature je určená pre nezabudnuteľné ženy, „autorky ich vlastného príbehu“. Kompozícia hrá s kontrastmi honosnej a zmyselnej vanilky a „čistými“ akordmi bieleho pižma. Svieže ovocné tóny mandarínky v úvode sú kombinované s kvetinovým srdcom z magnólie a ylang-ylang. Zloženie vône MONTBLANC Signature vytvorili parfuméri Guillaume Flavigny a Natalie Gracia-Cetto. Opaleskujúci flakón parfumovanej vody s bielym lakom, je poctou ikonickému kalamáru, ktorý je súčasťou MontBlanc dedičstva. Zlaté detaily sú inšpirované kolekciou Meisterstück.

Hlava: mandarínka

Srdce: pivonka, magnólia, ylang-ylang

Základ: pižmo, ambra, živica, vanilka

Druh vône
kvetinová
orientálna
pižmová
72837
3386460113588

Značka MONTBLANC začala písať svoju históriu výrobou prvých plniacich pier, ktoré ponúka už vyše sto rokov a ktoré sa stali symbolom luxusu a prestíže.

Za svoj symbol si zvolila najvyššiu horu Európy - Mont Blanc, ktorú so svojim zasneženým vrchom  a šiestimi údoliami pripomína biela šesťcípa hviezda. Tá sa stala jej hlavným symbolom a dodnes zdobí  jej luxusné písacie potreby, kožené výrobky, šperky a parfémy.

Montblanc je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú zanechať dojem.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac