• -60%
TOUS Oh!The Origin EdP

TOUS Oh!The Origin EdP

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
  • 100 ml
Produkt je dostupný s inými možnosťami
29,60 € 73,99 € -60%
S DPH

 

Sofistikovaná pižmovo kvetinová vôňa Oh!The Origin je klasická a zároveň moderná, zmyselne zvodná a opojná. Dotvára charakter ženy, ktorá si ju zvolí. Vôňa evokuje modernú klasiku, je kombináciou romantickej ruže a elegantého kosatca. S neodolateľnou príťažlivosťou, kvetinové tóny vychádzajú z čerstvého a šťavnatého ovocného kokteilu: mandarínky, citrónov a čiernych ríbezlí. Zvodnosť dosahuje zmyselnejší pôvab spojením vanilky, pižma, fazuliek tonky a ambroxu.

Zloženie vône:

Hlava:ružové korenie, mandarínka, citrón, čierna ríbezľa

Srdce:ruža, kosatec

Základ:vanilka, pižmo, fazulky tonky, ambrox

Druh vône
kvetinová
pižmová
72366
8436550505276

Značka Tous datuje svoju existenciu už od roku 1920, odkedy sa z malej rodinnej šperkárskej firmy stala celosvetovo známa značka, ktorá tak ako neustále očaruje originálnymi šperkami, prekvapuje aj rozmanitou škálou parfumov. 

Tous so svojimi originálnymi kvalitnými šperkami, taškami, vôňami, hodinkami, okuliarmi a doplnkami je značkou životného štýlu zákazníkovu po celom svete. 

Špecifické logo spoločnosti – medvedík, sa objavuje od roku 1985 na všetkých produktoch značky Tous. 

Vône TOUS sa predávajú vo viac ako 100 krajinách sveta a sú známe tým, že prenášajú emócie prostredníctvom jedinečného dizajnu, ktorý zaujme na prvý pohľad. Každá vôňa má svoje jedinečné postavenie na trhu a oslovuje rôzne profily zákazníkov.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac