BVLGARI Omnia Coral

BVLGARI Omnia Coral

Toaletná voda

Variant
  • 25 ml
  • 40 ml
  • 65 ml
Skladom
45,60 €
S DPH

 

Omnia Coral je romantická kvetinovo-ovocná vôňa plná radosti. Parfumér, ktorý vytvoril vôňu Omnia Coral - Alberto Morillas, vytvoril aj predchádzajúce vône Bvlgari: Omnia, Omnia Amethyste, Omnia Crystalline a ďalšie línie Bvlgari. Omnia Coral púta pozornosť svojou romantickou a optimistickou farbou a zložením s jemnými a ženskými tónmi kombinovanými s červnými plodmi goji a granátového jablka. Zloženie sa otvára šťavnatým bergamotom a plodmi kustovnice čínskej. Srdce obklopuje jemné lekno, ktoré vôni prepožičiava dotyk akvatickej ľahkosti. Granátové jablko a ibištek jemne prevádzajú vôňu až k základu, sofistikovanej zmesi pižma a cédru.

Zloženie vône:

Hlava: bergamont, kustovnica, ibištek

Srdce: granátové jablko

Základ: pižmo, céder

Druh vône
kvetinová
ovocná
71900
783320402869

Bulgari je talianska luxusná značka známa predovšetkým svojimi šperkami, hodinami, vôňami, doplnkami a koženým tovarom. Luxusný dom založil Sotirio Bulgari v roku 1884.

Vlajkový obchod spoločnosti bol otvorený v Ríme v roku 1905 s pomocou jeho synov na ulici Via dei Condotti. Prvé medzinárodné obchody boli otvorené v roku 1970 v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carle.

Prvá vôňa bola vytvorená v roku 1992, bola ňou Eau Parfumée au Thé Vert.

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac