BVLGARI Omnia Coral

BVLGARI Omnia Coral

Toaletná voda

Variant
  • 25 ml
  • 40 ml
  • 65 ml
Skladom
55,30 €
S DPH

 

Omnia Coral je romantická kvetinovo-ovocná vôňa plná radosti. Parfumér, ktorý vytvoril vôňu Omnia Coral - Alberto Morillas, vytvoril aj predchádzajúce vône Bvlgari: Omnia, Omnia Amethyste, Omnia Crystalline a ďalšie línie Bvlgari. Omnia Coral púta pozornosť svojou romantickou a optimistickou farbou a zložením s jemnými a ženskými tónmi kombinovanými s červnými plodmi goji a granátového jablka. Zloženie sa otvára šťavnatým bergamotom a plodmi kustovnice čínskej. Srdce obklopuje jemné lekno, ktoré vôni prepožičiava dotyk akvatickej ľahkosti. Granátové jablko a ibištek jemne prevádzajú vôňu až k základu, sofistikovanej zmesi pižma a cédru.

Zloženie vône:

Hlava: bergamont, kustovnica, ibištek

Srdce: granátové jablko

Základ: pižmo, céder

Druh vône
kvetinová
ovocná
71924
783320402746

Bulgari je talianska luxusná značka známa predovšetkým svojimi šperkami, hodinami, vôňami, doplnkami a koženým tovarom. Luxusný dom založil Sotirio Bulgari v roku 1884.

Vlajkový obchod spoločnosti bol otvorený v Ríme v roku 1905 s pomocou jeho synov na ulici Via dei Condotti. Prvé medzinárodné obchody boli otvorené v roku 1970 v New Yorku, Paríži, Ženeve a Monte Carle.

Prvá vôňa bola vytvorená v roku 1992, bola ňou Eau Parfumée au Thé Vert.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac