COACH Eau de Toilette

COACH Eau de Toilette

Toaletná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
  • 90 ml
Skladom
53,60 €
S DPH

 

Skrýva v sebe atmosféru rušného mesta aj nežnú ženskosť, vonia po romantickej ruži aj šťavnatom grapefruite a skvele sa hodí tak do víru veľkomesta, ako aj na bezstarostné letné dni v prírode.

Hlava: ružový grapefruit, mandarínka, hruška

Srdce: bulharská ruža, biela ruža, jazmín sambac

Základ: santalové drevo, dubový mach, pižmo, extrakt z bieleho cédra

Druh vône
drevitá
kvetinová
svieža
70408
3386460078313

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov sa zrodila v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetovej ikony životného štýlu známej bezchybnou kvalitou, spracovaním a dizajnom. . Značka sa zameriava predovšetkým na výrobu kožených tašiek, kabeliek a peňaženiek, ale jej sortiment sa postupne rozšíril aj na topánky, hodinky a parfumy.

Coach je zmesou ikonického amerického štýlu v sortimente, ktorý už netvoria len kožené produkty, ale aj kolekcie na bežné nosenie, obuv a doplnky, tak pre mužov ako aj pre ženy. V portfóliu Coach však jednoznačne chýbal jeden prvok: ikonická vôňa. Z tohto dôvodu sa Stuart Vevers, výkonný kreatívny riaditeľ značky od roku 2013, zapojil do tvorivého procesu vývoja vône Coach Eau de Parfum a zabezpečil, že práve táto vôňa reprezentuje všetko, čo značka zosobňuje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac