ALMA K Body Care Nutritive Body...

ALMA K Body Care Nutritive Body Butter 250 ml

Výživný telový krém

Skladom
15,92 €
S DPH

 

Hustý telový krém pre hĺbkovú výživu a rovnováhu pokožky spojený s príjemnou vôňou bieleho čaju a neroli. Hladká textúra a hydratačný efekt oleja z maslovníka a minerálov z Mŕtveho mora, posilnená antioxidačným efektom vitamínu E a upokojujúcim extraktom harmančeka je ideálna pre ošetrenie všetkých typov pokožky tela.

29114

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac