• -40%
COLLISTAR Perfect Body Precious Body...

COLLISTAR Perfect Body Precious Body Oil 150 ml

Telový olej

Skladom
23,70 € 39,50 € -40%
S DPH

 

COLLISTAR Perfect Body Precious Body Oil je vzácny telový olej, ktorý prináša pôžitok v podobe zmyselnej textúry a výnimočne efektívneho zloženia. Inšpiráciou tohto produktu je filozofia Ajurvédy, ktorá využíva prírodnú silu olejov, často kombinovaných s koreninami, Omega mastnými kyselinami 3 a 6, ako aj minerálmi.

Zloženie prípravku sa opiera o trojicu aktívnych a vysokoúčinných, vzácnych rastlinných olejov:

olej z damšskej ruže - regeneruje, podporuje rovnováhu, celkovo zbavuje myseľ a telo stresu a napätia

nimbový olej - pokožku regeneruje a vyživuje, napráva poškodenia 

sézamový olej - upokojuje a pôsobí účinne ako antioxidant

Šafran podporuje relaxačné pôsobenie oleja, zatiaľ čo zázvor stimuluje mikrocirkuláciu. Aktívny vanilkový extrakt vytvára príjemne hrejivý pocit.

72075

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac