ALMA K Face Care Nourishing Night...

ALMA K Face Care Nourishing Night Cream 50 ml

Výživný nočný krém

Skladom
17,50 €
S DPH

 

Výživný nočný krém vhodný pre všetky typy pleti. Intenzívny komplex minerálov z Mŕtveho mora, oleja z maslovníka a jojobového oleja s vysokým množstvom omega kyselín podporuje obnovu vitality pleti počas spánku. Upokojujúci extrakt harmančeka pleť uvoľňuje a zaručuje jej krásny, oddýchnutý a žiarivý zdravý vzhľad po prebudení.

Typ pleti
pre každý typ pleti
29123

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac