JUVENA Juvenance Epigen Lifting...

JUVENA Juvenance Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream 50 ml

Protivráskový nočný krém

Skladom
74,00 €
S DPH

 

JUVENA Juvenance Epigen Lifting Anti-Wrinkle Night Cream je hodvábny krém tmavého sfarbenia, založený na exkluzívnej technológii SkinNova SC zlepšuje textúru pokožky a podporuje jej regeneráciu počas noci. Pomáha redukovať linky a vrásky a zlepšovať pružnosť. Citeľne pleť spevňuje, upokojuje, revitalizuje, omladzuje a rozjasňuje.

Typ pleti
vrásky
zrelá
72590

Značka Juvena je považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej tradícia sa viaže už od roku 1954.

Názov značky pochádza z latinského slova „juvenalis“- čo v preklade znamená mladistvosť.

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Pre značku Juvena mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu- jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac