JUVENA Specialist Superior Miracle...

JUVENA Specialist Superior Miracle Cream 75 ml

Pleťový krém - 24-hodinová starostlivosť pre hĺbkovú regeneráciu

Skladom
73,60 €
S DPH

 

Komplexná starostlivosť o pleť s anti-aging účinkom v jednom kréme na deň aj noc robí priam zázraky, vďaka ktorým bude vaša pleť vyzerať mladistvo a sviežo. Kombinácia vysoko efektívnej technológie JUVENA SkinNova SC zaisťuje hĺbkovú regeneráciu unavenej pleti. Cenné hydratačné zložky a pravý hodváb pleť vyživujú a robia ju neuveriteľne jemnou. Pre žiarivo mladistvú pokožku, ktorá je viditeľne hladšia, pevnejšia a odolnejšia.

Typ pleti
vrásky
zrelá
69080

Značka Juvena je považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej tradícia sa viaže už od roku 1954.

Názov značky pochádza z latinského slova „juvenalis“- čo v preklade znamená mladistvosť.

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Pre značku Juvena mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu- jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac