BENTLEY For Men Black Edition

BENTLEY For Men Black Edition

Parfumovaná voda

Variant
  • 100 ml
Skladom
73,20 €
S DPH

 

Exkluzívna vôňa vytvorená z najluxusnejších prírodných materiálov. Kontrast žiarivých tónov a tmavých drevín vytvára hlboko sofistikovanú vôňu pre atraktívneho muža, ktorý neakceptuje nič iné, len to najlepšie.

Vôňu otvára žiarivý akord pudrovej fialky a šťavnatej mandarínky evokujúcej pocit sviežosti. Sladkasté a zemité tóny v základe sú dokonalo skombinované, aby dotvárali celodennú eleganciu. Vôňa je vhodná aj ako večerná, hlavne pre športovo založených pánov.

Hlava: ružové korenie, mandarínka, fialka, muškátový oriešok

Srdce: papyrus, jazmín, pačuli

Základ: pižmo, kadidlo, mach, fazuľky tonky, cédrové drevo, suché dreviny

Druh vône
drevitá
72355
7640171190921

Pocit skutočného luxusu s vôňami svetoznámeho britského výrobcu automobilov Bentley zažijete vďaka kombinácii elegancie, sofistikovanosti a prestížne spolu s najnovšími inováciami. Toto všetko je charakteristické nielen pre tieto slávne automobily, ale aj pre ich výnimočné vône.

Vône Bentley pre mužov sú mimoriadne premyslené až do posledného detailu. Od roku 2013, keď sa predstavila prvá toaletná voda Bentley for Men, sa stali mimoriadne populárne nielen medzi automobilovými nadšencami. Úspech vôní Bentley je založený na špičkových materiáloch a ikonickom dizajne.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac