JIMMY CHOO Urban Hero

JIMMY CHOO Urban Hero

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
  • 100 ml
Produkt je dostupný s inými možnosťami
65,60 €
S DPH

 

Mestský hrdina s dušou umelca, sebavedomý, tajomný muž s náznakom rebélie, taký je muž Jimmy Choo Urban Hero. Ideálny pre spontánne mestské noci, čo pripomínajú intenzívne drevité tóny, ambra a akordy kože, ktoré sa miešajú s teplým čiernym korením a zmyselným palisandrom doladeným čerstvým citrusovým kaviárom. Odráža to rafinovaného, ​​ale zároveň odvážneho muža Jimmy Choo, jeho zrkadlový chrómový flakón je doladený uzáverom s potlačou chevron a matnými striebornými bokmi.

Hlava: čierne korenie, citrusový kaviár

Srdce: vetiver, palisander

Základ: šedá ambra, koža

Druh vône
drevitá
minerálna
71928
3386460109369

Jimmy Choo je britská značka luxusných doplnkov a predovšetkým obuvi.

Každý parfum Jimmy Choo je rovnako krásny a štýlový ako topánky tejto ikonickej módnej značky.

Jimmy Choo je malajzijský módny návrhár, ktorého preslávili ručne vyrábané dámske topánky. Dnes táto ikonická značka zasahuje takmer do všetkých kategórií módneho priemyslu so zastúpením po celom svete.

Extravagantný štýl, ktorý je pre svetoznámeho návrhára typický, sa premieta do jedinečných flakónov. Tie tak svojím vzhľadom absolútne vynikajú medzi ostatnými. Prepracovanosťou, originalitou a ľahkou dávkou výstrednosti sa však vyznačujú aj samotné vonné kompozície.

Okúste pocit výnimočnosti a nadradenosti s touto exkluzívnou značkou a užite si luxusné a odvážne vône z dielne Jimmy Choo.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac