MONTBLANC Explorer

MONTBLANC Explorer

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 60 ml
  • 100 ml
Skladom
84,50 €
S DPH

 

Montblanc Explorer rozpráva dobrodružný príbeh o spoznávaní rôznych končín sveta. Zavedie vás z Južnej Afriky na Haiti, do Talianska, Nemecka a Indonézie; Montblanc EXPLORER vás pozýva na fantastickú cestu a dáva príležitosť objaviť tie najvzácnejšie suroviny a výrobné metódy, ktoré kombinujú tradičnú výrobu s najnovšími technológiami. Zloženie vytvorili traja Givaudan perfuméri: Jordi Fernandez, Antoine Maisondieu a Olivier Pescheux. Každý z nich poskytol svoje vedomosti a skúsenosti s konkrétnou ingredienciou a vytvorili jedinečnú zmes drevito-aromatickej vône, ktorá kombinuje esencie bergamotu z Talianska, vetiveru z Haiti a pačuli z Indonézie. Špeciálny bergamot OrPur® - svieži a intenzívny, vyvoláva náhlu chuť cestovať na juh, srdce objavnej cesty sa uberá do najvzdialenejších kútov Haiti za dymovými tónmi vetiveru. Posledná zastávka nás zavedie do Indonézie, do srdca dažďového pralesa, aby sme spoznali pačuli, ktoré bolo vyvinuté exkluzívne pre vône Montblanc.

Zloženie vône:

Hlava: bergamot OrPur®, ružové korenie, šalvia

Srdce: vetiver z Haity, koža

Základ: Indonézske pačuli, ambrofix™, molekula Akigalawood®

Druh vône
kvetinová
svieža
71706
3386460101035

Značka MONTBLANC začala písať svoju históriu výrobou prvých plniacich pier, ktoré ponúka už vyše sto rokov a ktoré sa stali symbolom luxusu a prestíže.

Za svoj symbol si zvolila najvyššiu horu Európy - Mont Blanc, ktorú so svojim zasneženým vrchom  a šiestimi údoliami pripomína biela šesťcípa hviezda. Tá sa stala jej hlavným symbolom a dodnes zdobí  jej luxusné písacie potreby, kožené výrobky, šperky a parfémy.

Montblanc je skvelou voľbou pre všetkých, ktorí chcú zanechať dojem.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac