COACH For Men

COACH For Men

Toaletná voda

Variant
  • 40 ml
  • 60 ml
  • 100 ml
Produkt je dostupný s inými možnosťami
65,10 €
S DPH

 

COACH For Men je energická, sebavedomá a chladná. Otvára sa sviežimi ovocnými tónmi zelenej hrušky Nashi, grapefruitu, kumkvátu a bergamotu. Pikantná dávka kardamónu dodáva teplo, komplexnosť a jemný nádych sladkosti. Vôňu ukončuje vetiver - zemitý, drevitý, vrstvený s nádychom semišu a ambry. Vôňa COACH For Men je vytvorená na mieru moderným mužom, ktorí žijú podľa svojich pravidiel.

Hlava: grapefruit, levanduľa, kumkvát, bergamot, hruška Nashi

Srdce: kardamóm, koriander, geránium

Základ: ambrové drevo, pravá ambra, semiš, haitský vetiver

Druh vône
kvetinová
ovocná
svieža
70795
3386460086325

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov sa zrodila v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetovej ikony životného štýlu známej bezchybnou kvalitou, spracovaním a dizajnom. . Značka sa zameriava predovšetkým na výrobu kožených tašiek, kabeliek a peňaženiek, ale jej sortiment sa postupne rozšíril aj na topánky, hodinky a parfumy.

Coach je zmesou ikonického amerického štýlu v sortimente, ktorý už netvoria len kožené produkty, ale aj kolekcie na bežné nosenie, obuv a doplnky, tak pre mužov ako aj pre ženy. V portfóliu Coach však jednoznačne chýbal jeden prvok: ikonická vôňa. Z tohto dôvodu sa Stuart Vevers, výkonný kreatívny riaditeľ značky od roku 2013, zapojil do tvorivého procesu vývoja vône Coach Eau de Parfum a zabezpečil, že práve táto vôňa reprezentuje všetko, čo značka zosobňuje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac