COACH Man Blue

COACH Man Blue

Toaletná voda

Variant
  • 40 ml
  • 60 ml
  • 100 ml
Skladom
46,39 €
S DPH

 

Coach Blue je inšpirovaná slobodou a nespútanosťou amerického road tripu. Coach Blue je svieža a čistá, otvára sa osviežujúcim a aromatickým spojením grapefruitu, limetky a absintu. Srdce odhaľuje kontrast tónov čierneho korenia a vodných tónov z ozónového akordu. Základ je hrejivým a zmyselným spojením cédrového a santalového dreva s ambrou.

Hlava: limetkový olej, absint, grapefruit

Srdce: ozónový akord, čierne korenie, cédrový list

Základ: ambra, cédrové drevo, santalové drevo

Druh vône
intenzívna
kvetinová
svieža
72832
3386460113748

Coach, originálna americká značka kožených výrobkov sa zrodila v roku 1941 priamo v srdci Manhattanu. Od skromných začiatkov malej rodinnej dielne v meste New York značka prerástla do celosvetovej ikony životného štýlu známej bezchybnou kvalitou, spracovaním a dizajnom. . Značka sa zameriava predovšetkým na výrobu kožených tašiek, kabeliek a peňaženiek, ale jej sortiment sa postupne rozšíril aj na topánky, hodinky a parfumy.

Coach je zmesou ikonického amerického štýlu v sortimente, ktorý už netvoria len kožené produkty, ale aj kolekcie na bežné nosenie, obuv a doplnky, tak pre mužov ako aj pre ženy. V portfóliu Coach však jednoznačne chýbal jeden prvok: ikonická vôňa. Z tohto dôvodu sa Stuart Vevers, výkonný kreatívny riaditeľ značky od roku 2013, zapojil do tvorivého procesu vývoja vône Coach Eau de Parfum a zabezpečil, že práve táto vôňa reprezentuje všetko, čo značka zosobňuje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac