• -40%
HALLOWEEN Halloween Man X

HALLOWEEN Halloween Man X

Toaletná voda

Variant
  • 50 ml
  • 75 ml
  • 125 ml
Skladom
31,80 € 53,00 € -40%
S DPH

 

Aby zachytil zmyselné tajomstvo mestskej noci, vytvoril Nicolas Beaulieu návykový koktail, ktorý prebudí zmysly a zapôsobí ako voňavý magnet, ktorý vás pritiahne. Vôňa sa otvára čerstvými tónmi citróna, kardamónu a lavandule, ktoré smerujú k hrejivému srdcu, kde škoricová kôra a dva akordy vytvorené parfumérom burácajú ako motor: Black Jack je jedinečnou kombináciou whisky, praženej kávy a kože, zatiaľ čo minerálny akord sa pohráva s tónmi betónu mesta a žiarivými ambrovými tónmi. Vôňa v sebe skrýva gurmánsku dušu fazule Tonka, zmyselnosť ambry a orientálny nádych kadidlového dymu.

Hlava: kardamón, levanduľa, citrón

Srdce: Black Jack akord, škoricová kôra, minerálny akord

Základ: fazuľky tonka, ambra, kadidlový dym

Druh vône
orientálna
72369
8431754006031

HALLOWEEN, ktorý spája váš svet s miestom, kde sa môže stať čokoľvek. Je to čarovný svet mimo vášho sveta.

Magickosť, tajomstvo, mladý duch sú slová, ktoré najlepšie vystihujú značku parfumov Halloween. Zmyselné vône presahujúce zmysly, ktoré vzbudzujú vášeň pre objavovanie nového a nedovolia sa vám uspokojiť s niečím obyčajným.

Módny návrhár Jesus Del Pozo sa zaslúžil nie len o vznik značky Halloween, ale tiež o to, aby sa Španielsko zaradilo medzi najväčších svetových producentov módy. Prvý parfum pod značkou Jesus Del Pozo vznikol v roku 1992, najpopulárnejší bol parfum Halloween, podľa ktorého od roku 2015 nesie značka svoje meno.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac