• -10%
ALMA K Body Care Protective Hand...

ALMA K Body Care Protective Hand Cream 100 ml

Ochranný krém na ruky

Skladom
7,70 € 8,56 € -10%
S DPH

 

Chráňte svoje ruky každý deň s hydratačným krémom, ktorý sa v okamihu vstrebáva. Šípkový olej bohatý na omega kyseliny a hydratačné kakaové maslo dopĺňa efekt regeneračných minerálov z Mŕtveho mora pre dosiahnutie vláčnej, hladkej a vyživenej pokožky rúk. Bohaté krémové zloženie sprevádza jemná vôňa upokojujúceho bieleho čaju a neroli.

29064

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac