ALMA K Body Care Protective Hand...

ALMA K Body Care Protective Hand Cream 100 ml

Ochranný krém na ruky

Skladom
7,49 €
S DPH

 

Chráňte svoje ruky každý deň s hydratačným krémom, ktorý sa v okamihu vstrebáva. Šípkový olej bohatý na omega kyseliny a hydratačné kakaové maslo dopĺňa efekt regeneračných minerálov z Mŕtveho mora pre dosiahnutie vláčnej, hladkej a vyživenej pokožky rúk. Bohaté krémové zloženie sprevádza jemná vôňa upokojujúceho bieleho čaju a neroli.

29064

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac