JUVENA Rejuvenate Delining Eye Cream

JUVENA Rejuvenate Delining Eye Cream 15 ml

Vysokoúčinný vyhladzujúci očný krém

Skladom
50,00 €
S DPH

 

JUVENA Rejuvenate Delining Eye Cream je efektívny vyhladzujúci očný krém, ktorý redukuje hlbšie linky a výrazné vrásky okolo očí. Na základe jedinečnej technológie SkinNova SC JUVENA zlepšuje kvalitu pokožky. V kombinácii s komplexom Deliner ™ omladzuje vzhľad pleti a viditeľne minimalizuje hĺbku vrások a opuchy. Vypĺňa vrásky zvnútra, čím ich minimalizuje, pleť je rovnomernejšia, hladká a mladistvo vyzerajúca. Chráni pred škodlivým vplyvom UV lúčov.

Typ pleti
prvé vrásky
vrásky
69082

Značka Juvena je považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej tradícia sa viaže už od roku 1954.

Názov značky pochádza z latinského slova „juvenalis“- čo v preklade znamená mladistvosť.

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Pre značku Juvena mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu- jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Žiadne recenzie

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac