ALMA K Body Care Stimulating Body...

ALMA K Body Care Stimulating Body Scrub 250 ml

Povzbudzujúci telový peeling

Skladom
11,13 €
S DPH

 

Dvojfázový telový peeling povzbudzuje zmysly s exfoliačným a výživným efektom. Zrnká soli z Mŕtveho mora šetrne odstraňujú nečistoty a vyhladzujú pokožku, kým oleje zo sladkých mandlí a hroznových jadierok podporujú jej výživu a hydratáciu. Jemne prevoňaný tónmi bieleho čaju a neroli.

29122

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac