ALMA K Sun Care Protective...

ALMA K Sun Care Protective Moisturizing Body Spray SPF 15, 150 ml

Ochranný a hydratačný telový sprej SPF 15, vodoodolný

Skladom
13,93 €
S DPH

 

Ochranný a hydratačný telový sprej s ochranným faktorom SPF 15 bráni škodlivému efektu UVA/UVB lúčov. Antioxidačne pôsobiace minerály z Mŕtveho mora a argánový olej predchádzajú starnutiu vplyvom slnka, pričom extrakt zeleného čaju podporuje pocit celkovej vitality. Hypoalergénne zloženie.

Typ pokožky
všetky typy pokožky
29104

Značka Alma K vám ponúkne tie najlepšie prírodné riešenia s čistiacim, regeneračným a hydratačným pôsobením pre zdravie a vitalitu pokožky. Prípravky obsahujú vzácne prírodné oleje a výťažky v kombinácii s úžasnou regeneračnou silou minerálov, solí a bahna z Mŕtveho mora, ktoré je najstarším prírodným spa na svete. 

Značka Alma K sa zrodila z túžby poskytnúť pocit komfortu tak pokožke, ako aj duši, a vniesť okamihy výživy a rozmaznávania do každodenného života. Zdravá, mladistvá pokožka ide ruka v ruke s pokojom a harmóniou duše. Prípravky Alma K pôsobia do hĺbky, aby posilnili váš komfort a pohodu prostredníctvom čistých blahodarných zložiek a sú bez prídavku akýchkoľvek škodlivých zložiek, akými sú SLS, parafín, či minerálne oleje.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac