• -40%
Collistar Anti-Age Lifting Foundation...

Collistar Anti-Age Lifting Foundation 30 ml

Vodoodolný omladzujúci liftingový make-up SPF10

Vyberte si farbu
  • 2 sand beige
  • 3 cappuccino
  • 4 dark beige
  • 5 cinnamon
Skladom
25,50 € 42,50 € -40%
S DPH

 

Liftingový make-up s okamžitým omladzujúcim účinkom obsahuje rovnaké aktívne zložky ako protivráskové krémy od Collistar. Collistar Anti-Age Lifting Foundation vypína pleť, poskytuje jej prirodzené, žiarivé a dlhotrvajúce krytie, minimalizuje známky únavy a stresu, zabezpečuje hodvábny povrch a bezchybný vzhľad. Pôsobí omladzujúco, hydratuje a vyživuje pleť. Chráni pred UV lúčmi. Je vodeodolný, má jemnú krémovú textúru a je vhodný pre všetky typy pleti.

66554
8015150133524

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac