• -60%
Collistar Deep Moisturizing Foundation SPF15, 30 ml

Collistar Deep Moisturizing SPF15 Foundation 30 ml

Make up Foundation s hydratačným účinkom

Vyberte si farbu
  • cameo
  • ivory
  • beige
  • nude
  • sand
  • amber
Skladom
14,20 € 35,50 € -60%
S DPH

 

Collistar Deep Moisturizing Foundation SPF15 je perfektný spoločník, ktorý zapadne do vašej hydratačnej kozmetickej rutiny. Pleť vyrovná, rozjasní a vďaka zloženiu nabitému hydratačnými a antioxidačnými aktívnymi zložkami uhasí smäd pokožky vlnou hydratácie a vitality. Dokonalý make-up, ľahký a tekutý, vašu pleť rozžiari a zdokonalí, jeho špeciálna receptúra ​​poskytne okamžitý pocit sviežosti, vláčnosti a pohody. Zaručuje perfektnú hydratáciu, až do 24 hodín, vďaka exkluzívnemu komplexu Idro-Attiva. Ochranný faktor SPF 15 spolu s UVA a UVB filtrami pleť chráni pred starnutím a vplyvom slnka.

71653
8015150135610

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac