COLLISTAR Eye Shadow Stick...

COLLISTAR Eye Shadow Stick Long-Lasting Wear 1.4 g

Praktické očné tiene v unikátnej forme tyčinky

Vyberte si farbu
  • 01 Ivory
  • 02 Nude
  • 03 Champagne
  • 04 Seashell
  • 05 Bronze
  • 06 Fume
  • 07 Jade
  • 08 Light blue
  • 09 Navy
Skladom
16,72 €
S DPH

 

Collistar Eye Shadow Stick Long-Lasting Wear sú praktické očné tiene v unikátnej forme tyčinky, pre ľahkú aplikáciu, rýchly a perfektný make-up s elegantným efektom. Jedinečná textúra, ktorá očiam poskytne intenzívnu, žiarivú a dlhotrvajúcu farbu. Balenie obsahuje strúhadlo. Textúra je výnimočne ľahká a hodvábna, zostáva neporušená až do 12 hodín od nanesenia, pričom sa neusadzuje v záhybe viečok.

71796
8015150155816

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac