Collistar Perfect body Tonning...

Collistar Perfect body Tonning Talasso Scrub 700 gr

Regeneračný talasso peeling

Vypredané
38,15 €
S DPH

 

Telový thalasso peeling pre podporu pružnosti pokožky s vysokým obsahom detoxikačných a regeneračných stopových prvkov. Obsahuje regeneračné exfoliačné soli s esenciálnymi olejmi a extrakt z borievok zo Sardínie. Sezamový, hroznový a živicový olej s vysokým podielom esenciálnych mastných kyselín, fytosterolov, vitamínov A a E dodávajú pokožke vláčnosť a pružnosť. Jeho svieža stimulujúca vôňa kombinuje aromatické tóny borievok, šalvie, tymiánu a levandule s drevitým akordom cédru a cyprusu. Finálny dojem umocňuje intenzívna modrá farba, ktorá v okamihu evokuje nádhernú hladinu mora obklopujúceho Sardíniu. Pôžitok pre oči a zmysly.

71152

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac