• -60%
COLLISTAR Sun Linea Magic Drops 30 ml

COLLISTAR Sun Linea Magic Drops 30 ml

Samoopaľovací koncentrát na pleť s ultra rýchlym efektom

Skladom
14,40 € 36,00 € -60%
S DPH

 

Len pár kvapiek stačí na to, aby ste akoby kúzlom vytvorili okamžitú zlatistú farbu, ktorá sa za menej ako hodinu zmení na hlboké a žiarivé opálenie, ako po dni strávenom na pláži. Magic Drops má exkluzívne zloženie, ktoré kombinuje extrakt z vlašských orechov s inovatívnou samoopaľovacou molekulou novej generácie DHA Rapid, ktorá skráti čas potrebný na získanie dokonalého sfarbenia na polovicu a zaručí rýchly, prirodzený a rovnomerný výsledok bez fľakov. Okrem toho má tento čarovný ‘slnečný koncentrát’ výnimočné zvlhčovacie a anti-age vlastnosti. Magic Drops je ľahký, hodvábny a jemne voňajúci. Produkt sa ľahko nanáša a okamžite vstrebáva. Pokožku zanecháva jemnú a hladkú.

68673

Kvalitná talianska kozmetika „Made In Italy“ -  Collistar -  sa zrodila zo spojenia vášne, kreativity a nespočetného množstva vedeckých výskumov. 

Collistar znamená kvalitnú taliansku kozmetiku založenú na názore a pohľade žien s hodnotami, ktoré značku odjakživa charakterizujú – starostlivosť do posledných detailov, triezvosť v estetickom dizajne, elegancia a nezameniteľnosť balení. To je DNA Collistar, v ktorom sa spája moderná pokrokovosť s príznačnou talianskou vášňou pre pôvab, krásu a komfort.

Príbeh Collistar začal v roku 1983. Dôvodom úspechu značky na trhu je filozofia, ktorú má Collistar vždy na zreteli: filozofia, v duchu ktorej sa značka vždy snaží skombinovať mimoriadne vysokú kvalitu a účinnosť prípravkov s konkurencie schopnou cenou v sektore parfumérstva. Výsledkom je spojenie inovácií a kozmetických technológií, ako aj vyvíjanie produktov, ktoré sú zložené a vyrobené v Taliansku ako ovocie najviac pokrokového a precízneho výskumu v danej oblasti.

Collistar ponúka široký sortiment kozmetických prípravkov vyvinutých špeciálne pre uspokojenie najrôznejších potrieb, vrátane tých náročných a sofistikovaných.

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu. Vďaka prvotriednym ingredienciám, Prísnemu testovaniu a najmodernejším technológiám si môžete byť istí, že o vašu pleť bude skvele postarané.  

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac