CREMORLAB T.E.N. Cremor Marine...

CREMORLAB T.E.N. Cremor Marine Hyaluronic Revital Mask, 25g

Jednorazová revitalizačná pleťová maska s morskými zložkami a kyselinou hyalurónovou

Skladom
3,15 €
S DPH

 

CREMORLAB T.E.N. Cremor Marine Hyaluronic Revital Mask s kyselinou hyalurónovou a morskými výťažkami poskytuje cennú výživu pre suchú a/alebo dehydrovanú pleť. Zároveň zjemňuje štruktúru pleti a zachováva dlhotrvácnu hydratáciu.

CREMORLAB Marine Hyaluronic Revital Mask obsahuje patentovanú termálnu minerálnu vodu T.E.N™ získavanú v kórejskom kúpeľno-medicínskom centre Gangwon-do.

Aplikácia:

1. Aplikujte na čistú a tonizovanú pleť.

2. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút. Po odstránení vklepte zvyšok esencie do pleti tváre a krku.

Typ pleti
suchá
29013

Značka CREMORLAB ktorá vznikla na základe 10-ročného skúmania špeciálnej minerálnej vody v kórejskej provincii Gangwon-do. V roku 2007 získala minerálna voda T.E.N.TM oficiálne potvrdenie svojich kvalít a odvtedy sa teší čoraz väčšej popularite nielen v ďalekej Ázii, ale aj v Európe a Amerike. Minerálna voda T.E.N.TM je súčasťou všetkých prípravkov CREMORLAB. Vyniká 300-násobne vyšším obsahom základných aj vzácnych minerálov, než je možné nájsť v bežnej minerálnej vode. Laboratórne rozbory patentovanej minerálnej vody T.E.NTM naviac preukázali, že obsiahnuté látky v podobe koloidných nanočastíc ďaleko lepšie a rýchlejšie prenikajú do hlbších vrstiev pleti a poskytujú jej tak efektívnejšiu starostlivosť.

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac