• -40%
GOSH Eyebrow Kit

GOSH Eyebrow Kit

Paletka pre dokonalé obočie

Vyberte si farbu
  • 001
Skladom
7,80 € 13,00 € -40%
S DPH

 

GOSH Eyebrow Kit - perfektný set na obočie, ktorý obsahuje všetko potrebné: tri odtiene na zafarbenie obočia (svetlý, stredný a tmavý), ako aj fixačný vosk pre lepšiu trvácnosť vzhľadu – môže sa používať aj samostatne. GOSH Eyebrow Kit ďalej obsahuje aplikátor a štetec, ako aj zabudované zrkadielko a návod na aplikáciu.

1. krok: pomocou aplikátora, alebo štetca si naneste na obočie púder v odtieni, ktorý najviac ladí s vašou farbou vlasov.

2. krok: farbu zafixujte voskovým krémom, ktorý vám zaručí celodenný efekt.

3. krok: pre ideálny vzhľad si oblasť pod obočím zvýraznite rozjasňovačom.

42058
5701278619004

GOSH COPENHAGEN je mladá a inovačná značka kozmetiky so sídlom v Dánsku. Založená v roku 1945 ako farmaceutická spoločnosť, značka sa rýchlo začlenila do kozmetického priemyslu. Ponúka široký výber produktov v rôznych kategóriách: dekoratívna kozmetika, pleťová, vlasová, telová starostlivosť a farmaceutické produkty. Bohatá škála produktov umožňuje našim zákazníčkam vybrať si presne ten produkt, ktorý vyhovuje ich individuálnemu štýlu a prianiam. Dnešné trendy v skrášľovaní sa neprestajne menia a inovačné formy tvoria základné kamene GOSH COPENHAGEN. Dokážeme rýchlo zachytiť nové nápady, zákaznícke potreby a budúce trendy, a rovnako dokážeme všetky tieto aspekty premeniť do nových produktov. Všetky produkty GOSH COPENHAGEN sú vyvíjané s využitím najnovších technológií a poznatkov. Úzkou spoluprácou s dodávateľmi surovín zabezpečujeme, aby k našim zákazníčkam smerovali len produkty najvyššej kvality. Zanechajte dojem...!

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac