• -10%
JUVENA Skin Energy Aqua Recharge Essence

JUVENA Skin Energy Aqua Recharge Essence, 50 ml

Skladom
38,81 € 43,12 € -10%
S DPH

 

Aqua Recharge Essence je určený pre pokožku, ktorá potrebuje špeciálne zvlhčenie, vitalitu a energiu. Aqua Recharge Essence je založený na exkluzívnej technológii SkinNova SC, ktorá zlepšuje kvalitu vašej pokožky. Táto intenzívna zvlhčujúca a energizujúca receptúra v kombinácii s extraktom z kmeňových buniek divého rododendronu osviežuje a revitalizuje pokožku. Cenné oleje dodávajú extra jemnosť a vláčnosť. Pre viditeľne jemnejšiu a sviežejšiu pokožku.

Typ pleti
pre každý typ pleti
69828

Značka Juvena je považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej tradícia sa viaže už od roku 1954.

Názov značky pochádza z latinského slova „juvenalis“- čo v preklade znamená mladistvosť.

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Pre značku Juvena mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu- jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac