JUVENA Sunsation Superior Dry Oil Spray SPF 25, 200 ml

JUVENA Sunsation Superior Dry Oil Spray SPF 25, 200 ml

Suchý olej na opaľovanie SPF 25

Vypredané
31,20 €
S DPH

 

JUVENA Sunsation Superior Dry Oil Spray rozmaznáva vašu pokožku a súčasne ju efektívne chráni pred slnkom. Má zamatovú olejovú, no ľahkú textúru, ktorá okamžite zvýrazňuje krásne opálenie a dodáva jemný lesk. Jedinečné zloženie v podobe kokteilu ošetrujúcich zložiek pokožke dodáva pružnosť a pevnosť, pri zachovaní najvyšších štandardov slnečnej ochrany.

Typ pokožky
všetky typy pokožky
69656

Značka Juvena je považovaná za priekopníka v oblasti výskumu pleti a experta omladzujúcej kozmetiky. Jej tradícia sa viaže už od roku 1954.

Názov značky pochádza z latinského slova „juvenalis“- čo v preklade znamená mladistvosť.

Priekopnícka duša značky Juvena spolu so švajčiarskou precíznosťou prispeli ku vzniku najpokrokovejších technológií a významných omladzujúcich inovácií, ktoré umožňujú splniť sen o mladej žiarivosti pleti v akomkoľvek veku.

Pre značku Juvena mladistvá žiarivosť súvisí rovnako so životným postojom a spôsobmi. Všetko, čo charakterizuje ženu- jej myslenie, rytmus jej chôdze, iskra v očiach a žiarivosť pleti – spolu formujú jej celkovú príťažlivosť. JUVENA si kladie za cieľ vyniesť vnútornú silu každej ženy na povrch prostredníctvom jej vonkajšej krásy – bez ohľadu na vek.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac