Liu Jo Lovely Me

Liu Jo Lovely Me

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
Skladom
32,00 €
S DPH

 

Po úspechu vône Lovely U z roku 2017 pokračovla talianska módna značka LIU • JO v kolekcii Lovely s novou edíciou Lovely Me. Je pôvabná s dievčenským šarmom. Otvára sa iskrivým akordom bergamotu, šťavnatého jablka a zrelých malín. Uprostred vône rozkvitá kytica z tuberózy, jazmínu a kvetov pomarančovníka, dováva vôni sofistikovanosť a pôsobivú ženskosť. Vôňu zahaľuje vskutku zaujímavý akord slaných pukancov prechádzajúci k zamatovej hrejivosti cédru a ambroxu, ukrytých v elegantnom flakóne ružovkastej farby.

Zloženie vône:

Hlava: bergamot, jablko, malina

Srdce: tuberóza, jazmín, kvety pomarančovníka

Základ: slané pukance, céder, ambrox

Druh vône
kvetinová
orienálna
69186
8002135151932

LIU•JO je luxusná talianska módna značka, ktorej korene sa spájajú s výrobou elegantnej, ručne pletenej módy. Značku, ktorú založili v roku 1995 bratia Marco a Vannis Marchi, charakterizuje sebavedomá, trendová a neodolateľná ženskosť. Práve charakter módy LIU•JO ju preniesol z územia Talianska do 44 krajín sveta. Kolekcia LIU•JO ready-to-wear poskytuje modernej žene všetko, čo potrebuje i to, po čom túži. Od oblečenia, cez obuv a doplnky, každý kus charakterizujú znamenité detaily, ktorými značka preslávila svoje meno.

Dokonale pevná zlatá niť zapletená do štítku šiat, či koženej kabelky; drobné zlaté a štrasové flitre ako ozdoby kardigánu; na dotyk hodvábne pletené šaty. Výnimočná úroveň kvality zaujme oči a získa si vás prvým dotykom. Rafinovaná zmyselnosť bola výnimočne znásobená uvedením prvej parfumovanej vody LIU•JO Eau de Parfum.

Žiadne recenzie
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac