Liu Jo Lovely U

Liu Jo Lovely U

Parfumovaná voda

Variant
  • 30 ml
  • 50 ml
Skladom
31,99 €
S DPH

 

Mladá, krásna, pôvabná, neodolateľná a sebavedomá... taká je žena Liu Jo Lovely U. Vôňa je ľahká, svieža a nesie sa v znamení kvetín a ovocia v dokonalom súlade so zmyselným základom, je koketná a zvádza. Šťavnaté nektárinky sa pri otvorení kompozície prepletajú s čerstvými červenými ríbezľami a machovkou. Uprostred vône rozkvitá zmyselný buket ruží, frézií a kvetov mandarínky, položené na zmyselnom základe z pačuli, pižma a sladkého akordu z karameliek.

Zloženie vône:

Hlava: machovka, nektárinka, červené ríbezle

Srdce: kvet mandarínky, divá ruža, frézia

Základ: pačuli, pižmo, akord karameliek

Druh vône
kvetinová
ovocná
69198
8002135148048

LIU•JO je luxusná talianska módna značka, ktorej korene sa spájajú s výrobou elegantnej, ručne pletenej módy. Značku, ktorú založili v roku 1995 bratia Marco a Vannis Marchi, charakterizuje sebavedomá, trendová a neodolateľná ženskosť. Práve charakter módy LIU•JO ju preniesol z územia Talianska do 44 krajín sveta. Kolekcia LIU•JO ready-to-wear poskytuje modernej žene všetko, čo potrebuje i to, po čom túži. Od oblečenia, cez obuv a doplnky, každý kus charakterizujú znamenité detaily, ktorými značka preslávila svoje meno.

Dokonale pevná zlatá niť zapletená do štítku šiat, či koženej kabelky; drobné zlaté a štrasové flitre ako ozdoby kardigánu; na dotyk hodvábne pletené šaty. Výnimočná úroveň kvality zaujme oči a získa si vás prvým dotykom. Rafinovaná zmyselnosť bola výnimočne znásobená uvedením prvej parfumovanej vody LIU•JO Eau de Parfum.

Žiadne recenzie

Mohlo by sa vám páčiť

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt bol pridaný na porovnanie.

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Prečítajte si viac